• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
En Çok Saç Ektiren Meslek Grubu

En Çok Saç Ektiren Meslek Grubu

Bugüne kadar binlerce erkeğe saç nakleden ve alanının referans noktası haline gelen Transmed Saç&Kozmetik Cerrahi Kliniği’nin Medikal Direktörü Dr. Melike Külahçı, Ocak-Şubat aylarında en çok öğretmenlerin kliniği ziyaret ettiğini, en çok yapılan operasyonun ise saç nakli olduğunu belirtiyor…

Dünya genelinde her yıl ortalama 500 bin erkeğin saç ektirdiğini belirten Dr. Melike Külahçı, yılda ortalama 2500 kişi ile saç nakli için görüşmesi yaptığını ve kriz dönemine rağmen, plastik cerrahi operasyonları ve saç nakli talebinin hiç düşmediğinin altını çiziyor.

Transmed’e farklı dönemlerde farklı meslek gruplarından yoğun olarak talep geldiğini belirten Dr. Melike Külahçı, okulların tatil dönemi olan Ocak-Şubat aylarında en çok öğretmenlerin kliniği ziyaret ettiğini, yapılan operasyonlar arasında da başı saç naklinin çektiğini belirtiyor.

Her meslek grubunda erkeklerin saçlarını çok önemsediğini belirten Dr. Melike Külahçı, ‘’ Kadınlar küpe takar, makyaj yapar, giyinir, süslenir. Ancak ‘bakımlı erkek’ konseptinin egemen olduğu 2000’li yıllarda bile erkeğin saçından başka süsü yok. İşte tam da bu yüzden erkekler için saç çok önemli. Erkekler zamanı tersine çevirip daha genç görünmek için her fırsatı değerlendirip, elindeki tüm imkanları kullanabiliyor.’’ diyor.

Hastalarının arasında yüzlerce önemli isim de bulunan Dr. Melike Külahçı,’’ Erkekler artık eskisinden çok daha bakımlı. Orta doğudan saç nakli için gelen işadamları sayısı o kadar fazla ki, her hafta mutlaka bir isim ile görüşüyoruz. En kusursuz erkek için bile saç çok önemli bir faktör. Geçtiğimiz aylarda dünyaca ünlü Bulgar bir modele saç nakli gerçekleştirdik. Kendisi Türkiye’deki birçok ünlü firmanın yüzü olmuş. O bile saçları yüzünden iş kaybettiğini düşünerek, saç nakli için Türkiye’ye geldi. Bu işin en kaliteli şekilde ülkemizde yapıldığını söyledi.’’

İşte Transmed’de Ocak Şubat aylarında en çok gerçekleştirilen işlemler…

Saç Nakli
Liposuction
Lazer Epilasyon
Göz Kapağı Kaldırma

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

REKLAM
  • YORUM